...

stomat стоматологія стоматология зуби

Міні-чат

ВІДЕО

[23.11.2008][Хір стом]
Имплантаци... (0)
[01.11.2010][Хір стом]
111 (0)
[05.12.2009][Орто стом]
Винири (0)
[23.11.2008][Орто стом]
Вкладки (0)
[23.11.2008][Орто стом]
Бюгельний ... (0)
[05.12.2009][Орто стом]
Виниры (0)
[12.02.2009][Хір стом]
Імплантаці... (0)
[12.02.2009][Орто стом]
зуботех ла... (0)
[05.12.2009][Тер стом]
Пародонтит (0)
[05.12.2009][Орто стом]
Нейлон (0)
[12.02.2009][Орто стом]
Зуб лаб2 (0)
[05.12.2009][Орто стом]
повний про... (0)
[05.12.2009][Тер стом]
Парадонтит (0)
[22.03.2009][Хір стом]
Гінгівекто... (0)
[05.12.2009][Тер стом]
Реставраці... (0)

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА ТЕРАПЕВТА

Головна » FAQ [ Додати питання ]

В мене вночі болить зуб!!! [1]
Біль здебільшого вночі. Також реагує на теплові подразники.
В мене при накушуванні болить зуб, він ніби виріс. [3]В мене набряк в ... ділянці обличчя. [3]
Індивідуальна ситуація [46]В мене косметичний дефект. [5]
Каріозна порожнина, дефект пломби.

болить в ночі зуб, а в день реагує на холод, що робити?
Пульпіт, потрібно ендодонтично лікувати (ектерпація пульпи, механічна та хімічна обробка кор. каналів, з подальшим пломбуванням).
Додав: сергій

Отсутствие коренного зуба у подростка 16 лет. 2 и 3 молочные, под 3 есть зуб,под 2 нет. Снимок по ссылке http://www.aqua-time.com.ua/snimok.rar , Что предпринять?
В даному випадку Вам буде необхідна спершу консультація ортодонта, хірурга імплантолога, та ортопеда. Оскільки 12 зуба в закладці немає, тому його потрібно буде замістити. Ортодонт за допомогою брекет-системи розширить дугу та зробить місце для 12 зуба. Відповідно, 18 зуб потрібно буде видалити.Ортопед  визничить конструкцію, яким чином замістити цей дефект(з опорою на 13 зуб(консольний місток), або ж по досягненню 23-25 річного віку, з опорою на імплантат.)
 
 
Додав: Александр

Здрастуйте. Скажiть, будь ласка, якi будуть наслідки для здоров'я моєї 2-місячної дитини, якщо при лікуванні моїх зубів лікар буде використовувати анестезію? Чи погіршиться в неї від цього робота шлунку чи кишковика? Які види обезболюючих препаратів можна використовувати в моєму випадку? Дякую.
Наразі сучасні анестетики без вмісту адреналіну не мають токсичного впливу на організм людини, годуючі матері також підходять до цієї категорії. Робота ШКТ дитини також при цьому буде в нормі. У Вашому випадку можна використовувати лідокаїн, убістезин (без вмісту адреналіну), мепівастезин. Будь-ласка.
Додав: Олена

Моєму тестю рік тому видалили 6-й і 7-й нижні зуби (в травні 2008 р.). Через деякий час з"явилися гній (свищі), болі, набряки. В лютому 2009 зробили рентген і виявили та видалили залишки корня. До цього часу рана незаживає. В кінці червня почалися приступи сильного болю з одночасним підвищенням тиску. В рану закладається Альвостаз. Чи правильно це? Чи, може рана повинна бути відкритою? Для промивання використовується Фурацилін, Метрогіл, Хлоргексидин. Лікар оин раз ввів Хіміотрепсин. Біль надходить приступами один раз на день і один раз на ніч. Хворому 67 років. Він хворіє на цукровий діабет і мієломну хворобу. Що робити, щоб швидше загоїлася рана і пройшов біль? Чи може біль бути пов"язаний з троїчним нервом? Хворий приймає Фінліпсин. Як ще можна лікувти троїчний нерв? Для лікування мієломної хвороби застосовується Zometa.
Доброго дня. Наразі тактика лікаря досить правильна, лунка повинна бути закритою альвастазом, або альвожилом. Постійно потрібно промивати та полоскати антисептиками, які Ви описали.Звичайно біль пов"язаний з трійчастим нервом, тому що він інервує цю ділянку.Біль звичаюйо ще деякий час буде відчуватись. Супутні захворювання звичайно утруднюють процес загоювання, але всерівно потрібно проводити ці маніпуляції з антисептиками(Фурацилін, хлоргексидин, чай з ромашки). Для більш детальної консультації потрібно оцінити лунку візуально.
Додав: Юрий Малюта (юв)

Cкажіть будь-ласка шо слід робити в такій ситуації. В мене після травми відсутній перший зуб зліва. І різні стоматологи кажуть по різному. Одні кажуть вставляти протез а інші кажуть робити імпланта. Що на вашу думку буде краще?
Оксана 20 років
 
 
Доброго дня.У Вашій ситуації звичайно краще було б встановити імплантат, задля збереження сусідніх зубів, але на даний момент Ваш вік недостатній для таких хірургічних втручань. Оскільки імплантати встановлюються з 23-річного віку. Тому наразі можу вам порадити тимчасово замістити цей дефект, знімним мікропротезом, а з досягненням відповідного віку встановити імплантат. Звичайно можуть бути інші варіанти, в залежності від вашої платоспроможності.
Додав: Оксана (jangol)

Добрий день!У мене на передніх зубах стоять пломби фотополімери (великі),але вони по темніли.Мені їх замінити чи поставити коронки.Як краще?Різні лікарі по-різному говорять
Добрий день. Звичайно перш за все потрібно звернути увагу на величину дефекту. Оскільки Ви описуєте великий дефект, то можна встановити перш за все вініри. В інакшому випадку можна поставити коронки.
Додав: Олена (KatiaLenok2495)

Добрий день!Скажіть, будь ласка, а скільки коштують Вініри. Як правильно чистити зуби дітям до року і чи потрібно це робити?(У нас є вже 4 зуби і кожного ранку я чищу доці зубки - маленька горошинка зубної пасти на зубну щітку.Чи правильно я роблю?)Дякую.
Доброго дня. Ціна вініра залежить від матеріалу з якого він, та методу його виготовлення. Отож, ціна керамічного вініра (звичайного виготовлення) від 550 грн., керамічного вініра (пресована кераміка) від 1200грн., фотополімерного вініра від 700грн.
Добре що у Вас така слухняна доця. Але цього не можна робити, мінералізація молочних зубів продовжується до 2,5 років , і тому чистити щіткою та пастою зубів слід розпочинати з 3-х років, і коли досягнете цього віку слід звернути увагу на зубну пасту (не можна щоб вона була відбілюючою, та концентрованою), щоб вона не пошкодила емаль молочних зубів, та на зубну щітку, щітина якої має бути м"якою, і краще щоб щітка була взагалі дитячою, з малою робочою головкою. А наразі потрібно обійтися масажуванням в ділянці зубів та ясен за допомогою пальчика, та полосканням звичайною водичкою.
Додав: Олена (KatiaLenok2495)

Добрий день!Скажіть,будь ласка,яка причина коли оголюються зуби і що потрібно робити щоб цього не було?Дякую.
Доброго дня. Причин "оголення зубів" є декілька. Перш за все це захворювання пародонту, в результаті чого відбуваються незворотні деструктивні процеси, і вдповідно кістка втрачається. Інше, коли в ділянці деяких зубів є місця гіпероклюзії, тобто певні зуби отимують більше навантаження ніж інщі, і відповідно утримувальний апарат цих зубів також перенавантажений.
Додав: Олена (KatiaLenok)

добрый день. Три недели назад мне лечили зуб, 6-ка верх, удалили нерв чистили и пломбировали каналы. Но врач сказав, что было воспаление тканей, очень близко к челюстной кости, ставил на 5 дней лекарство. Когда лекарство носила боли не было вообще, после того как чистили канал - буквально день поныло. а теперь спустя 3 недели появилась неприятное чувство, которое и болью не назовешь, как будто зуб стал чувствительным или точнее десна, припухлости на десне нет , при нажатии на зуб-десну боли нет, неприятные ощущения нарастают за день на всю сторону, хотя не мучает, ночью не болит, утром тоже, но чувствую как щека слегка немеет. Что может быть? Опять воспаление? Если надо идти на осмотр надо ли делать рентген? какой?
Добрый день. Есть вероятность, что это временное явление, но может быть что после пломбирования материал вышел за верхушку зуба. Соответственно это проявляется неприятными ощущениями. Чтобы сказать точнее воспаление это или нет надо посмотреть рентген снимок. Если можете сделать рентген, сфотографировать его на цифровой фотоапарат (поставте рентген на окно при дневном свете и фотографируйте),и загрузить на сайт, то можно будет обьективно оценить Вашу ситуацию.
Додав: Алла

Доброго дня у мене 2 тиждні назад появились сильні болі правого боку голови включаючи все вухо зуби і верхня і нижня щелепа шия і голова з правого боку взагалі!!!Я звернувся до лікаря і поставили діагноз без рентгена без нічого просто зі слів Чи простуда чи Подразненя троїчного нерва!!!Лікування назначили в день деклоберн або наклофен,два раза по пів таблетки фінлепсину на день на вечір дексалгін з димедролом.(поскільки болі в ночі просто нестерпні) після 6 днів прийому вроді нормалізувалось, тиждень було нормально і тепер знов заернуло,,,,Та сама історія!!!Я більше не можу колоти деклоберн чи взагалі диклофенаки тому як дуже разить мені шлунок і печінку будь добрі порадьте що робити????
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка до лікаря якої спеціалізації Ви звертались.  З нашої сторони ми можемо оцінити описаний Вами Ваш стан щелепно лицевої діляки, який вказує на порушення з боку нервової системи. Оскільки призначати якісь ліки Ми не маємо права, тому радимо Вам звернутися до невропатолога.
Додав: Володимир

Чи можна на робочу, вже встановлену золоту коронку накласти щось схоже на вінір ?
Нажаль ні, в цьому випадку не відбудеться ніякої адгезії. Буде присутнє мікропідтікання. Найкраще просто замінити коронку.
Додав: Роман

Мені удалили задній зуб, після чого у мене виникли болі у області ока і лиця на стороні якого був видалений зуб. Чи може це бути причиною того, що видалили зуб?
Звичайно,при видаленні верхніх кутніх зубів зустрічаються випадки з такими ускладненнями, але вони є дуже рідкісними. Це залежить від розміщення зубів, та правильності проведених маніпуляцій. Врахуйте й те що певний відсоток займає прикріплення перехресної інфекції.
Додав: Мар'яна Мирославівна

Добрий вечір, стикнувся з проблемою і не знаю куди звертатись, здається сюди треба... і так, під язиком у мене утворилась 3 дні тому "шось" на подобі прища, який за цей час збільшився в розмірах! Це обнаружив після довгих поцілунків з дівчиною... міг це я від неї відхопити?
Питання: Як лікувати? Чи реально самому вилікуваи? Звідки могло взятись?

завчасно дякую.

Звичайно, може бути що завгодно. Така ситуація не є типовою, і тому для оцінки вашого стану це "шось" потрібно побачити візуально. Припускати що це наразі вважаю недоцільним, за браком інформації. Моя порада: зверніться до стоматолога-хірурга у Вашому регіоні, бажано зі стаціонару (вони частіше зустрічаються з такими випадками).
Додав: Дмитро

1 )зуб шестой нижний
2 )19,01,10 у врача мне раскрыли старую пломбу зуба, сказали пульпит под всема корнями ! Полоскай этот открытый зуб содой что бы гной вышел из зуба! Сказали приходи в понедельник 25,01,10, если гной выйдет от туда то сделаем зуб и всё будет хорошо!
3 )прихожу к ним они посмотрели 2 из трёх каналов чистые а трений сказали не совсем положили туда(во все каналы) какое то лекарство и накрыли временной пломбой.. я рад что скоро всё пройдет..
4 )пришёл домой 25,01 11:30 сначала был дискомфорт к вечеру 25 я уже по стенах лазил выпил НЕМЕСИЛ полегчало и прошло, я так думал. сегодня уже 26 число, а зуб всё болит и между щекой и челюстью (там где больной зуб) у меня на кости появляется какой то бугорок..
Это так и должно быть?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Александр

Доброго дня! Я вирвала нижню шістку чи обов"яково ставити місток? Лікар сказала якщо не поставити вчасно , то треба буде верхній зуб пиляти , бо він стане довший.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Аліна

в мене на слизовій оболонці рота в кутиках виступили маленікі білі цятки полокав стоматидином,гівалексом нічого не помагає.що це таке?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: володимир

Уважаемый доктор, подскажите, пожалуйста, нужно ли удалять зуб мудрости если он вырос неполностью и образовал десневой карман. Могут ли быть негативные последствия, если зуб не удалять? Прилагаю снимок.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Ольга

Уважаемый доктор, подскажите, пожалуйста, возможно ли лечение полостного кариеса корня? необходимо ил хирургическое вмешательство в таком случае? чувствуется тупая слабая боль в окрестности этого зуба. зуб будет жить или ждать его выпадения? Прилагаю снимок. Заранее благодарна.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Ольга

Здравствуйте. Помогите прояснить ситуацию. Я лечу все свои зубы -- были и удаления, и пломбировки термафилом, и вкладки. Предстоят мосты. Некоторое время назад на верхней челюсти слева (удалены 4, 5, 7, остальные зубы без нервов и запломбированы) начало "заходить" холодное, сладкое, солёное. Лунки после удалений зажили нормально. После пломбировки были снимки -- каналы тоже запломбированы по всей длине. Что там может так реагировать?
Вот часть панорамного снимка до проведения какой-либо работы над зубами http://i.piccy.info/i5/14/79/127914/IMG_3479.jpg
Может это растущий зуб мудрости так "чудит"? Спасибо
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Ольга

В роті стоять залізні коронки. Є якась технологія надати їм білого кольору (покрасити)?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Ігор

внутрішній частині зуба є зубний камінь оголилась частина зуба і болить.завтра йду до стоматолога поясніть,що приблизно буде робити стоматолог
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: уляна

в середній частині медіального кореня 36 зуба є перфорація. закрили перфорацію, канали запломбували. місяць все було чудово. а тепер зуб почав боліти. на рентгені змін нема. що робити? чекати що заспокоїться, ше раз в нього лізти чи видалити?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Кравчук Оксана

Добрый день. Мне удалили верхнюю восьмерку, из-за того, что она начала побаливать, хотя канал был запломбирован. Удаление было легким, зуб выдернули буквально за 30 секунд. С момента удаления прошло 6 дней. Боли нет, но слегка ноет если дотронуться языком к лунке. Я делая полоскания содой, но если ватным тампоном прикоснуться к месту удаления, на вате остается желтая жидкость. Это гной или так должно быть?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Ольга

Здравствуйте!! У меня произошла такая ситуация,появилась дырка в зубе и очень начал болеть зуб,я пошла к стоматологу он осмотрел меня и сказал что нужно удалять нерв,он поставил мне временную пломбу с каким то лекарством(не мышьяк) и сказал что через время нужно прийти еще но я не смогла прийти по личным причинам,прошло уже около 4 месяцев временная пломба выпала,а внутри зуба какая то ватка с чем то горьким наверное лекарство,зуб не болит.скажите пожалуйста нужно мне вытаскивать эту ватку или не стоит и вредно ли для организма это лекарство которое у меня в зубе?!я знаю что лучше конечно сходить к врачу но катастрофически не хватает времени
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Наталия

Доброго здоров'я! Скажіть будь-ласка від чого тріскається емаль на вестибулярній поверхні 11 і 21 зубів???? Заздалегідь вдячний.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Олександр

В мене така вроджена проблема. З самого дитинства не вистачає двох зубів. Одразу після двох великих передніх зубів ідуть ікла, тому великі щілини між зубами, що є дуже великим комплексом для мене.
Лікар сказав що потрібно удаляти ікла та ставити 4 імплантанти.
Підскажіть будь ласка Ви що робити мені в такій ситуації і скільки може коштувати така операція та яка ціна одного імплантанта?
Добрий день. 
1. Ікла НІКОЛИ НЕ МОЖНА ВИДАЛЯТИ БЕЗ ВИДИМОЇ ПРИЧИНИ....
2. Вкажіть будь-ласка ваш вік. (імплантанти можна вживляти з 23-25 ... років)
3. У Вашому випадку краще було б встановити брекет-систему, зробити місце для 2 імплантатів в ділянці малих різців, та вживити їх.(але це взалежності від Вашого віку, та індивідуальних особливостей(бажано зробити панорамний знімок обох щелеп))
4. Ціна від 3-4.5 тис грн. і далі... (в кожного різна ціна), + коронки по 80 Є.
Додав: Христина

Скільки коштує сама простіша коронка?
150 grn.
Додав: Галина

Сьогодні вранці випала коронка разом зі штифом.Стояла близько року.Що робити і чи можна вставити її на місце самому так як мій стоматолог зараз на відпочинку?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Роман

у дитини виріс 21 молочний кутній зуб знизу зліва, а зараз росте справа. Це нормально чи ні?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Феценець Марія

У 6,5 річного хлопчика виріз 21 кутній зуб і росте 22. Зуби всі молочні, ще жоден не випав. Що це таке?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Марія

Добрий день, почав боліти давно запломбований зуб (3 роки), перед цим він вже теж пломбувався!!!
Починалось як гострі періодичні болі, а тепер постійний ниючий біль!!!
Через це болять всі зуби з правої сторони, підкажіть що це може бути і наскільки це небезпечно?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Петро

Здравствуйте!

В 2009 году удалила первый свой зуб (47). Сегодня, три года спустя, такая же судьба, очевидно, ожидает и 37 (он стал меня беспокоить). "На выход" просится и 17. Мне очень жаль оставаться без коренных зубов.
Хочу поставить импланты, но потеря кости велика!
1. Есть ли у меня шанс внедрить на место коренных зубов импланты с гарантией, что они не падут .
Приживется ли искусственная кость, которой, очевидно, придется заполнить недостающий объем своей кости?

1. Сколько имплантов мне следует поставить?

2. Стоит ли вырывать 37-й примерно за 2 недели до постановки импланта, или можно уже сейчас рвать этот проблемный зуб (если его нельзя спасти...)?

3. Сколько стоит поставить имплант в моем случае?


http://s40.radikal.ru/i089/1110/bc/3211a862ca3e.jpg

http://s017.radikal.ru/i437/1110/ed/7c03f8a0b010.jpg
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Ната (RIOrio)

мені день назад видалили нерв з четвертого верхнього зуба і відтоді біль не припиняється.поставил тимчасову пломбу.біль пульсуючий,ниючий.Чи це може бути після видалення нерва чи може мене може турбувати інший зуб?як заспокоїти біль?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Людмила

Чотири дні тому видалити зуб мудрості. Симптоми: набряк і почервоніння десен, піднебіння, біль,при накушуванні марлевого тампону сліди крові і гною.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Світлана

скільки каналів в шостому сьомому зубах
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: василь

скажіть будь-ласка при рвані зуба які обезболючі колять
і чи це не шкідливо
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: 1

Здраствуйте.Неделю назад удалили зуб мудрости(8),три дня мучался,температура до 38,5. Два дня назад вроде стало лучше,щека спухла,температуры нет.

А сегодня как на зло,и температура, и очень болит, и выступил гной..
Подскажите пожалуйста..
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Евгений

Для чого роблять панорамний знімок? і скільки він коштує?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Катя

Доброго дня скажіть будь ласка я вирвала зуб через 40 хв пополоскала( водою з содою і сілю) а потому ще через 1 год. чи треба було полоскати- чи це не правельно .Дякую ще як правильно доглядати за лункою...
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Уляна

Доброго дня скажіть будь ласка я вирвала зуб через 40 хв пополоскала( водою з содою і сілю) а потому ще через 1 год. чи треба було полоскати- чи це не правельно .Дякую ще як правильно доглядати за лункою...
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Уляна

Доброго дня! Я влітку у приватній клініці запломбував зуби. Після лікування, зуби були надто чутливими, але через деякий час нормалізувались. Два місяця назад знову почали турбувати, загострюється після термічного подразника, або жування на праву сторону. Симптоми: ниє вся права сторона , нижній і верхній ряд одночасно і віддає на скроні. Оприділити, який це саме зуб дуже важко, бо лікував декілька. Лікую зуби в одній клініці і в одного лікаря вже дуже давно і ніколи не було проблем. Відчувалась підвищена чутливість одразу після лікування але потім все ставало на орму, а тепер пів року після лікування такі симптоми з"явились.Біль з"являєть періодично під час дня, буває, що ниє дуже сильно, а буває і так, що взагалі не турбує. Порадьте щось будь ласка наперед дякую!!!
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Мар"ян

Здравствуйте!
У меня к вам вопрос, сколько стоить примерно одна золотая коронка?
Мне они нужно на верхние и нижние самые последние зубы...
Буду очень благодарен за ваш ответ!
С уважанием
Пясецкий К. С.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Кирилл

Мені десь два місяці назад вставили зуб , а тепер на яснах зявився якби сказати ніби великий прищ, ніби набряк, якими травами можна полоскати
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Оксана

Мені видалили верхній зуб 5, який готувався під коронку, але зломився. Вже пройшло 5 днів після видалення, але періодично, зазвичай перед сном відчуваю досить сильні ниючі болі. Ніяких набряків нічого такого немає, просто болить. Це природно чи можливо варто звертатись до лікаря.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Наталяі

Здравствуйте.
Моей бабушке 77 лет, у нее последнее время часто случается вывих нижней челюсти (например, когда зевает). При этом у нее нет зубов. Врач, который вправляет ей челюсть, говорит, что необходимо делать операцию так, как мягкие ткани уже не удерживают челюсть в нормальном положении. Но учитывая возраст мы переживает, что бабушка может не пережить наркоз. К тому же у нее атеросклероз сосудов мозга на той стадии, когда она уже ничего не понимает и не может контролировать свои действия.
Подскажите, есть ли специальные фиксирующие маски, фиксаторы, специальные способы фиксации или крепежи, которые можно использовать для предотвращения повторных вывихов нижней челюсти? Как они называются и где их можно приобрести?
Спасибо.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Алина

Зранку вирвала зуб, а на вечір появився набряк, вся щока розпухла і дуже болить.Що робити?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Оксана

хочу змінити повністю верхню щелепу! в скільки мені це обійдеться
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Соломія

пiсля введення убiстезiну пiд час лiкування зуба,стан здоров'я погiршвися,пiднявся високий тиск ,серце "вилiтало "з грудей ,вкололи в попу супрастин ,но-шпа,зараз я не можу пити каву ,(глоток не можу зробити зразу стае погано)i все тут що мicтить кофеин ,i спиртнi напои ,вертаються тi самi симптоми пiдвищення тиску ,и серебриття високе що робити ???поможiть
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: яна

очень болят зубы сверху и снизу угловые, когда воздух зайдет или просто так бывает, при этом все зубы целые некоторые с пломбой, но еще при этом болит нога в суглобе очень. Начало болеть одновременно.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Лилия

Доброго дня, в мене є така проблема: всі зуби на верхній щелепі рівні окрім одного, який знаходиться біля середнього зуба. Скажіть будь ласка чи можливо вирвати цей зуб і на правильне місце вставити штучний? Прийшла в голову така ідея, бо всі зуби рівненькі, окрім одного і пластинку чи прекети не дуже хочеться вже носити, бо мені вже 17 років, є хлопець, навчаюся у коледжі і мені буде не комфортно знаходитися серед них із залізячками на зубах((( що можете порадити?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Ольга

1-50 51-60

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вконтакті

Ввійдіть

Фотоальбом